День парашутиста 2019!

https://www.work.ua/holidays/skydiver-day/

Сьогодні в Україні відмічається, хоч і не офіційно, День парашутиста. Вітаємо всіх спортсменів-парашутистів, початківців та всіх причетних до цього прекрасного виду спорту!

Це свято є нагадуванням про започаткування парашутного спорту в колишньому СРСР. 26 липня 1930 року під Вороніжем 5 радянських льотчиків і механиків (Мошковський, Єгоров, 3ахаров, Коваленков, Кухаренко, Мухін, Поваляєв, Пойдус, Філіпов, Фрейман, Черкашин), очолювані Міновим вперше у СРСР зробили серію тренувальних стрибків з літака. Перший показовий стрибок (фактично — перший навчально-тренувальний стрибок з парашутом в СРСР) Мінов зробив особисто. Слідом за ним стрибнув відомий льотчик Яків Мошковський. Для стрибків використовувалися американські парашути компанії «IRVIN-GQ», закуплені в результаті поїздки Мінова у США. Усього ж, за час проведення зборів 26 - 29 червня, було виконано 59 тренувальних і показових стрибків з парашутом.

Сьогодні святкуймо, але не дуже ;-) Бо вже завтра, 27 липня 2019 року Чернігівський АСК “Прогрес” чекає на всіх парашутистів та бажаючих ними стати! До зустрічі на аеродромі!

`

Back to blog